Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за авто гуми

  630 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  • Едноставно се применува во еден чекор, не треба да се брише потоа, а со тоа заштедува време
  • Идеален пред гумите да се складираат
  • Отпорен на прашина и нечистотија
  • Не оштетува боја, пластика, гума и метали

   

  Документи
  Каталошки број: 0890121
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Свилен-мат сјај

  • Гумите изгледаат како нови
  • Одличен визуелен ефект, што го прави особено погоден за изложбени возила, салони, плацеви.

  Оптимална заштита од УВ и озон

  • Не белеат гумите
  • Спречува кршливост и пукање поради стареење

  Инструкции

  • Рамномерно испрскајте ја пената на ѕидовите на гумите и оставете ја да се исуши. Не е потребно повторно бришење. Може да се користи и на влажни гуми. Накратко претходно исчистете ако има голема извалканост.

  Забелешка: Не ги прскајте шарите на гумите, дисковите и барабаните на сопирачките. Содржи силикон

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Свилен-мат сјај

  • Гумите изгледаат како нови
  • Одличен визуелен ефект, што го прави особено погоден за изложбени возила, салони, плацеви.

  Оптимална заштита од УВ и озон

  • Не белеат гумите
  • Спречува кршливост и пукање поради стареење

  Инструкции

  • Рамномерно испрскајте ја пената на ѕидовите на гумите и оставете ја да се исуши. Не е потребно повторно бришење. Може да се користи и на влажни гуми. Накратко претходно исчистете ако има голема извалканост.

  Забелешка: Не ги прскајте шарите на гумите, дисковите и барабаните на сопирачките. Содржи силикон