Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистач за кочници плус, 500ml

  270 ден со ДДВ
  270 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Спрејот одмастувач плус со својата специјална формула темелно и лесно отстранува потешки нечистотии и ги одмастува деловите од сопирачките, спојките, карбураторот и други делови од моторот. 

  Документи
  Каталошки број: 089010810
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Ова средство одмастува, заштитува и ефикасно ги раствора тврдокорните нечистотии, маснотии, прашина и масло настанати по трошење на плочките од сопирачките на автомобилот. Овој одмастувач е компатибилен со О-прстени, PP, EPDM, ABS, полистирен и 2К акрилни бои. Ова средство претставува добар антистатик и не содржи AOX, силикон и ацетон.

  Областа на апликација
  За брзо отстранување на мрсни/масни остатоци, саѓи, прашина од сопирачките на возилата, сопирачки со диск и барабан, куќишта на моторот и менувачот итн. 

  Инструкции

  Попрскајте ги површините што треба да се исчистат и избришете ги со чиста крпа. Повторете ја постапката за силно извалкано.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ова средство одмастува, заштитува и ефикасно ги раствора тврдокорните нечистотии, маснотии, прашина и масло настанати по трошење на плочките од сопирачките на автомобилот. Овој одмастувач е компатибилен со О-прстени, PP, EPDM, ABS, полистирен и 2К акрилни бои. Ова средство претставува добар антистатик и не содржи AOX, силикон и ацетон.

  Областа на апликација
  За брзо отстранување на мрсни/масни остатоци, саѓи, прашина од сопирачките на возилата, сопирачки со диск и барабан, куќишта на моторот и менувачот итн. 

  Инструкции

  Попрскајте ги површините што треба да се исчистат и избришете ги со чиста крпа. Повторете ја постапката за силно извалкано.