Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Соларен туш, црн, 18L

  Соларниот туш е идеален додаток за дворот, градината или базенот, за освежување и уживање во сончевите денови.
  Овој иновативен производ користи сончева енергија за загревање на водата, овозможувајќи ви да ја користите без потреба од струја или гас.
  Соларните тушеви се дизајнирани со акцент на функционалноста и естетиката, неговиот елегантен и модерен дизајн лесно се вклопува во секоја средина, практичен бидејќи може лесно да се преклопи на половина, што го прави исклучително компактен за транспорт и складирање.

  Attachments
  Каталошки број: FST18L
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Во сетот се испорачува:

  - Глава на тушот 16cm

  - Туш славина со мешач

  - Славина

  - Конектор за славина за довод 1/2"

  - Сет за монтажа 

  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Боја Црна
  Материјал PVC
  Висина 216cm
  Максимален притиок 3-4 бара
  Запремнина 18L
  Монтажа На под
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Во сетот се испорачува:

  - Глава на тушот 16cm

  - Туш славина со мешач

  - Славина

  - Конектор за славина за довод 1/2"

  - Сет за монтажа 

  Спецификации на производот
  Боја Црна
  Материјал PVC
  Висина 216cm
  Максимален притиок 3-4 бара
  Запремнина 18L
  Монтажа На под