Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell елек, STONE BRIDGE

  1.450 ДЕН со ДДВ
  0 ДЕН со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Водоотпорен, ветероотпорен и парапропусен елек погоден за сите временски прилики, изработен од популарниот softshell материјал, кој е исклучително лесен, а во исто време топол и отпорен.
  - Џеб на градите со патент.
  - Два странични џебови со патент.
  - Висока крагна.
  - Ластик на половината и околу раката.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 8000 MVP.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Quantity

  Pack.

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *