Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Softex крпа

  27 со ДДВ
  Белата еднослојна SOFTEX крпа е многу мека текстилна крпа без силикон, влакна, со одлична моќ на впивање. Сигурна е за користење во прехрамбената индустрија и отпорна е на растворувачи. Исклучително е постојана на кинење, дури и кога е влажна. Може да се пере, да се цеди и повторно да се користи. Може да се користи и како полир крпа.
  Каталошки број: 0899800901
  Овој производ има минимална количина 50
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *