Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Силикон специјал, 250, 70 ml

  Трајно еластичен силикон со краткотрајна отпорност на температура од 300°C.
  - Ладна вулканизирачка силиконска гума
  - Сигурно запечатува нерамнини
  - Не се исцедува и не се влечат конци

  Каталошки број: 0890321
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *