Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA патенти 3/8'+1/4' со 2 крцкалки, 91 пар

  ZEBRA сет долги и кратки насадни клучеви 1/4" и 3/8", со две крцкалки, продолжетоци и кардански зглоб.
  Каталошки број: 0965905903
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *