Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет REDLINE окасто-вилушкасти клучеви 6-22mm, 12 пар

  2.008 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  REDLINE сет окасто - вилушкасти клучеви. Распон на прифат OK 6-22.
  Документи
  Каталошки број: 5754301460
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Величини: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,17,19,22mm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Величини: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,17,19,22mm