Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет Red Stripe насадни клучеви 1/2-22 парчиња

  3.590 ден со ДДВ
  3.590 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Сет Red Stripe насадни клучеви 1/2, шестоаголни

  Документи
  Каталошки број: 5763112022
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  17 насадници ½": 10 I 11 I 12 I 13 I 14 I 15 I 16 I 17 I 18 I 19 I 20 I 21 I 22 I 24 I 27 I 30 I 32 mm Рачка ½" I 72 заби 2 eкстензии ½ 125 mm I 250 mm Адаптер за Т глава.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  17 насадници ½": 10 I 11 I 12 I 13 I 14 I 15 I 16 I 17 I 18 I 19 I 20 I 21 I 22 I 24 I 27 I 30 I 32 mm Рачка ½" I 72 заби 2 eкстензии ½ 125 mm I 250 mm Адаптер за Т глава.