Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет RED LINE бургии 170 парчиња

  Комплет бургии со квалитет Red Line, 1,0 - 10,0 mm - 170 парчиња

  HSS бургии за прецизно дупчење со агол на врвот од 135°.

  Благодарение на прецизната геометрија, се обезбедува квалитетот на избушените дупки.

  Вкрстеното брусење обезбедува одлично центрирање дури и на заоблени материјали.

  Attachments
  Каталошки број: 0624799170
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *