Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ковани насадни клучеви 1"

  6.390 со ДДВ
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1" OK22-41. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика
  Каталошки број: 071415701
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Употреба:

  •  Материјал: CrMo

  •  Стандард: ISO 9001

  •  Изработка: ковани, бронирани

  •  Зафат: метричен, шестостран

  •  Тип: долги

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиКовани
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Употреба:

   •  Материјал: CrMo

   •  Стандард: ISO 9001

   •  Изработка: ковани, бронирани

   •  Зафат: метричен, шестостран

   •  Тип: долги

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиКовани
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Употреба:

  •  Материјал: CrMo

  •  Стандард: ISO 9001

  •  Изработка: ковани, бронирани

  •  Зафат: метричен, шестостран

  •  Тип: долги

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиКовани