Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет цевки за извлекување на масло

  4.490 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  5 флексибилни сонди со должина од 800 mm;
  1 флексибилна сонда со должина од 1.000 mm;
  3 брзи конектори за сонди;
  Пречник од 0,5 до 0,8.

  Документи
  Каталошки број: 0715552911
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *