Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет битови, 105 парч.

  7.890 со ДДВ
  Каталошки број: 0614250300
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • 14 TX битови со дупка - сигурносни
  • 9 TX битови
  • 9 PH битови
  • 8 имбус битови
  • 7 PZ битови
  • 6 трокраки битови
  • 5 шлиц битови
  • 4 шестоаголни битови (Империјал, XZN, Ribe, 4-аголни)
  • 3 специјални битови (Tork,i 5-страничниi)
  • Магнетен држач за вметоци
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • 14 TX битови со дупка - сигурносни
   • 9 TX битови
   • 9 PH битови
   • 8 имбус битови
   • 7 PZ битови
   • 6 трокраки битови
   • 5 шлиц битови
   • 4 шестоаголни битови (Империјал, XZN, Ribe, 4-аголни)
   • 3 специјални битови (Tork,i 5-страничниi)
   • Магнетен држач за вметоци
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   БрендZEBRA
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • 14 TX битови со дупка - сигурносни
  • 9 TX битови
  • 9 PH битови
  • 8 имбус битови
  • 7 PZ битови
  • 6 трокраки битови
  • 5 шлиц битови
  • 4 шестоаголни битови (Империјал, XZN, Ribe, 4-аголни)
  • 3 специјални битови (Tork,i 5-страничниi)
  • Магнетен држач за вметоци
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA