Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Секира за разделување со фиберглас рачка 3 kg

  1.909 ден со ДДВ
  1.909 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  DIN 5129, DIN 1195, DIN 1193, двокомпонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со дополнителна заштита на сечилото.
  Документи
  Каталошки број: COX844430
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *