Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Rost off Special

  Отстранувач на корозија со високи перформанси со сертификат за употреба во прехрамбена индустрија (NSF - H1)

  Содржина: 400 мл
  Контејнер: Аеросолна конзерва

  Минимални температурни услови: -5 °C
  Максимални температурни услови: 55 °C
  Без силикон
  Рок на употреба од производство: 24 Месеци
  Без AOX
  Без смола
  Без киселина

  Attachments
  Каталошки број: 0893130400
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Содржи синтетичко масло

  Оптимален подмачкувачки ефект

  Исклучително висок степен на капиларна активност

  Извонредните својства обезбедуваат исклучително брзо продирање на спрејот и отстранување на корозијата
  Оптималниот ефект започнува веднаш по прскањето

  Може да се користи во области во кои храната се обработува или складира.
  Сепак, мора да се спречи директен контакт со храната од страна на производот.

  За разлика од многу конвенционални отстранувачи на корозија, тој не напаѓа гума или пластика.

  Оптимална заштита од корозија благодарение на адитивите за заштита од корозија

  Не содржи силикон, смола или киселина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржи синтетичко масло

  Оптимален подмачкувачки ефект

  Исклучително висок степен на капиларна активност

  Извонредните својства обезбедуваат исклучително брзо продирање на спрејот и отстранување на корозијата
  Оптималниот ефект започнува веднаш по прскањето

  Може да се користи во области во кои храната се обработува или складира.
  Сепак, мора да се спречи директен контакт со храната од страна на производот.

  За разлика од многу конвенционални отстранувачи на корозија, тој не напаѓа гума или пластика.

  Оптимална заштита од корозија благодарение на адитивите за заштита од корозија

  Не содржи силикон, смола или киселина