Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни чевли REDY, O1

  Redy работни чевли со О1 степен на заштита се изработени од PrinTex текстил, кој се карактеризира со висока отпорност на абразија и флексибилност, без заштитна капа и меѓуѓон.

  • Постава од паропропусен текстил
  • Надворешен материјал PrinTex текстил
  • Трослоен Performer PU/PU/TPU/SRA
  • Влошка од мемориска пена, менлива
  • Тежина:450g
  Достапно во 7 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *