Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работен елек VIKING

  Работен елек VIKING кој ќе Ви пружи удобност благодарение на висококвалитетниот материјал и модерниот дизајн. Може да се користи во градежната индустрија, во работилници, во производство, при транспорт, при извршување магацински работи, но и во слободно време.


  • Зајакнувања на местата подложни на абење
  • Повеќе мултифункционални џебови со преклоп
  • Два надворешни џебови и еден внатрешен џеб

  Состав:

  • 65% полиестер
  • 35% памук
  • 160 g/m2
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *