Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Продолжен кабел на пластична моталка, H05VV - F3G x 1,5 mm2

  Заштита од прегревање, со индукција 

  • Многу отпорен пластичен котур 
  • 4 приклучоци без капак 
  • Челична рамка - носач 
  • IP 20 Заштита од продирање на страни тела со дијаметар поголем од 12 mm

  Примена:

  • Професионална употреба во надворешни услови, индустриски и градежни работи.
  • Подржува работа со електрични алати, ударни алати, алати со употреба на индустриска правосмукалка, индустриско осветлување.
  Attachments
  Каталошки број: 0774125202
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *