Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Припремна група за пневматски алат 1/2“

  12.808 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Обезбедете ги вашите пневматски уреди со чист, регулиран воздух и зголемете ги перформансите и работниот век на вашите алати.

  • Големина: 2 (1/2 инчи)
  • Мин./макс. работен притисок: 0,5-16 бари
  • Капацитет на проток: 4600 l/min
  Документи
  Каталошки број: 069900312
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *