Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Прајмер за метал за K+D

  1.535 со ДДВ
  K + D прајмерот за метал служи за претходна обработка на метални површини како што се железо, челик, прохром, поцинкуван челик со оган, алуминиум, бакар, месинг, цинк. Не е погоден како заштита од корозија. Се суши за најмалку 30 минути.
  Каталошки број: 089010061
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *