Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пластична работилничка количка, лежечка

  5.550 ден со ДДВ
  5.550 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Пластична работилничка количка, лежечка со полици за одлагање на алат.

  Карактеристики:

  • Голема носивост макс. до 125 kg,
  • Димензии: 1.010 х 470 х 130 mm,
  • Тежина: 5,4 kg,
  • За употреба на тврда и рамна површина,
  • 6 тркала,
  • Наслон за глава,
  • Ергономска положба за рамена,
  • Две магнетни полици за одлагање на алат.
  Документи
  Каталошки број: 071593007
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *