Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Перлатор, стандарден, M22, вн.навој, хром

  Има класичен млаз со метално сито што ги задржува малите парчиња песок надвор од водата. Изработен е од месинг и е дополнително со хром. Доаѓа заедно со заптивната гума. Надворешниот навој е димензија M22.

  Каталошки број: SA307897
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Потрошно
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Потрошно