Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Периферична потопна пумпа TORRENT100

  14.070 со ДДВ
  Каталошки број: PPPA100
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалIN
  Моќност750W
  Max Работна длабочина15m (20m)
  Капацитет45 L/min
  Приклучоци1"
  Max Visikska Razlika70m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалIN
   Моќност750W
   Max Работна длабочина15m (20m)
   Капацитет45 L/min
   Приклучоци1"
   Max Visikska Razlika70m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалIN
  Моќност750W
  Max Работна длабочина15m (20m)
  Капацитет45 L/min
  Приклучоци1"
  Max Visikska Razlika70m