Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Нож за отстранување на остатокот од лепилото за ветробранско стакло

  760 со ДДВ
  Каталошки број: 071466335
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  * Ширина - 40mm
  * Заменски нож - арт.бр. 0714663351

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • * Ширина - 40mm
   * Заменски нож - арт.бр. 0714663351

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  * Ширина - 40mm
  * Заменски нож - арт.бр. 0714663351