Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Newnebraska

  NEWNEBRASKA работни панталони со скриени еластични прилагодувања во внатрешноста на панталоните. Изработени се од 100% памук и се погодни за заварувачи.


  - Два странични џебови.
  - Два џебови на нозете со преклоп.
  - Заден џеб со преклоп.
  - Заден џеб со копче.

   

  Состав:

  100% памук, 330 g/m2

  Достапно во 10 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *