Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Навојна шипка за хемиско анкерисување W-VD-A

  Навојна шипка од нерѓосувачки челик А4 за хемиско анкерисување во бетон. Погодна за маси за анкерисување WIT-PM 200, WIT-VM 250 и WIT-PE 500.
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  ПодлогаЗа полни материјали
  Минимално пакување100
  Минимално пакување10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалA4
  ПодлогаЗа полни материјали
  Минимално пакување100
  Минимално пакување10