Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна пумпа за вода WP50

  12.090 со ДДВ
  Каталошки број: FWP50
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност4,0 kW
  Вид на моторJP168
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво3,6L
  Резервоар за масло0,6L
  Кубикажа163cc
  Движењерачно
  MAX проток на вода35.000 l/h
  Max должина на исфрлување на вода26m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Отвор на дизни50mm (2”)
  Мах број на обртаи3600 o/min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност4,0 kW
   Вид на моторJP168
   Мотор4-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво3,6L
   Резервоар за масло0,6L
   Кубикажа163cc
   Движењерачно
   MAX проток на вода35.000 l/h
   Max должина на исфрлување на вода26m
   Max длабочина на извлекување вода8,0m
   Отвор на дизни50mm (2”)
   Мах број на обртаи3600 o/min
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност4,0 kW
  Вид на моторJP168
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво3,6L
  Резервоар за масло0,6L
  Кубикажа163cc
  Движењерачно
  MAX проток на вода35.000 l/h
  Max должина на исфрлување на вода26m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Отвор на дизни50mm (2”)
  Мах број на обртаи3600 o/min