Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна грбна прскалка 3WZ-7

  10.990 со ДДВ
  Каталошки број: FMP20
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност0,75 kW/7500 o/min
  Вид на мотор1E34F
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,0L
  Кубикажа25,4cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност20L
  Max домет на исфрлување6m
  Max висина на вертикален домет6m
  Max Висина на хоризонтален домет10m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност0,75 kW/7500 o/min
   Вид на мотор1E34F
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво1,0L
   Кубикажа25,4cc
   Pokretanje1Рачно
   Резервоар за течност20L
   Max домет на исфрлување6m
   Max висина на вертикален домет6m
   Max Висина на хоризонтален домет10m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност0,75 kW/7500 o/min
  Вид на мотор1E34F
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,0L
  Кубикажа25,4cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност20L
  Max домет на исфрлување6m
  Max висина на вертикален домет6m
  Max Висина на хоризонтален домет10m