Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна грбна прскалка 3WF-3S

  10.500 со ДДВ
  Каталошки број: FMP14
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,83 kW/6500 o/min
  Вид на мотор1E40FP-3Z
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,3L
  Кубикажа41cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност0,6L
  Max домет на исфрлување7m
  Max висина на вертикален домет7m
  Max Висина на хоризонтален домет12m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,83 kW/6500 o/min
   Вид на мотор1E40FP-3Z
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво1,3L
   Кубикажа41cc
   Pokretanje1Рачно
   Резервоар за течност0,6L
   Max домет на исфрлување7m
   Max висина на вертикален домет7m
   Max Висина на хоризонтален домет12m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,83 kW/6500 o/min
  Вид на мотор1E40FP-3Z
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,3L
  Кубикажа41cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност0,6L
  Max домет на исфрлување7m
  Max висина на вертикален домет7m
  Max Висина на хоризонтален домет12m