Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работен елек, MORGAN

  Morgan работен елек е изработен од мешавина на
  полиестер и памук, со голем број на џебови. Може да се користи
  во градежната индустрија, во работилници, во производство, при
  транспорт, при извршување магацински работи.


  • Ветроотпорни еластични ленти на отворите за рацете
  • Два странични џебови со преклоп
  • Џеб на градите со патент
  • Џеб за телефон со преклоп
  • Внатрешен џеб
  • Висока јака

  Состав:

  • 65% полиестер
  • 35% памук
  Attachments
  Каталошки број: HH218XXXL
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Состав полиестер/памук
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Состав полиестер/памук