Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Монтажен лепак

  380 со ДДВ
  Монтажен лепак на база на синтетичка гума наменет за лепење на речиси сите градежни материјали, подни и ѕидни плочки, дрвени даски, подни и ѕидни лајсни, за порозни и непорозни материјали. Не е погоден за лепење на стиропор.
  Каталошки број: 0892100900
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *