Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
    Close
    Филтер
    Преференци
    Пребарување

    Метално црево за Туш, 1/2'' x150, LAGUNA

    Црево за туш изработено со метална спирала со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
    Каталошки број: SAEX330696
    Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
    Испорака од 2-4 дена
    Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
    Спецификации на производот
    Име Вредност
    Proizvod MK Црево за туш
    Напишете коментар
    • Можете да напишете коментар само по купување на производот
    • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
    *
    *
    • Лош
    • Одлично
    *
    *
    *
    Спецификации на производот
    Proizvod MK Црево за туш