Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Метална работилничка количка, лежечка

  3.750 ден со ДДВ
  3.750 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Метална работилничка количка, лежечка

  Карактеристики:

  • Склоплива
  • Јака метална конструкција
  • Голема носивост макс. до 110 kg,
  • Димензии: 1.025 х 425 х 105 mm,
  • Тежина: 6,2 kg,
  • За употреба на тврда и рамна површина,
  • 6 тркала,
  • Наслон за глава,
  • Ергономска положба за рамена,
  Документи
  Каталошки број: 071593070
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *