Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Масло за нега на прохром, 400ml

  1.081 со ДДВ
  Каталошки број: 08931210
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Својства и начин на делување:

  Брза и лесна употреба. Ги остранува лесните нечистотии како прашина, траги од чистење, и мрсни отисоци од прсти. Соодветно за секојдневна нега. Масло кое негува и заштитува. Дава рамномерна сјајна површина. Заштитниот слој ја одбива водата и спречува повторно онечистување. Испитано за употреба во близина на прехрамбени намирници. Се употребува во погони за преработка на храна, кујни, кантини, кланици и др. Има мала потрошувачка, мал трошок ако се користи за секојдневно чистење. Не содржи АОХ и силикон.

  Места на примена:

  Одржување на прохром

  Упатство за употреба:

  Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

  ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Брза и лесна употреба. Ги остранува лесните нечистотии како прашина, траги од чистење, и мрсни отисоци од прсти. Соодветно за секојдневна нега. Масло кое негува и заштитува. Дава рамномерна сјајна површина. Заштитниот слој ја одбива водата и спречува повторно онечистување. Испитано за употреба во близина на прехрамбени намирници. Се употребува во погони за преработка на храна, кујни, кантини, кланици и др. Има мала потрошувачка, мал трошок ако се користи за секојдневно чистење. Не содржи АОХ и силикон.

   Места на примена:

   Одржување на прохром

   Упатство за употреба:

   Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

   ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Брза и лесна употреба. Ги остранува лесните нечистотии како прашина, траги од чистење, и мрсни отисоци од прсти. Соодветно за секојдневна нега. Масло кое негува и заштитува. Дава рамномерна сјајна површина. Заштитниот слој ја одбива водата и спречува повторно онечистување. Испитано за употреба во близина на прехрамбени намирници. Се употребува во погони за преработка на храна, кујни, кантини, кланици и др. Има мала потрошувачка, мал трошок ако се користи за секојдневно чистење. Не содржи АОХ и силикон.

  Места на примена:

  Одржување на прохром

  Упатство за употреба:

  Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

  ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.