Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Маса метална-FAMILY, за 6 особи

  Каталошки број: FTSS6
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Димензии: 180 x 90 x H.72cm
  Димензии на ногарките: 42 x 14 x T1.0mm
  Калено стакло со дебелина 5мм со отвор за чадор за сонце

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии: 180 x 90 x H.72cm
  Димензии на ногарките: 42 x 14 x T1.0mm
  Калено стакло со дебелина 5мм со отвор за чадор за сонце