Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Longlife SHPD SAE 15W 40

  Минерално моторно масло произведено од специјално избрано базно масло со најмодерен пакет на адитиви.

  Има исклучително широк опсег на примена.

  Специјално дизајнирано за употреба во мешан возен парк: за дизел и бензински мотори во патнички автомобили, камиони, теренски и земјоделски машини.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *