Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Lithium 2 Special, 180 kg

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Повеќенаменска маст.

  Се користи за индустриски машини, комерцијални возила, градежни машини,
  за подмачкување на лизгачки и тркалачки лежишта.

  Документи
  Каталошки број: 5890401180
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Пакување180kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Пакување180kg