Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  LAGUNA Сет за туш - Рачка, црево, држач

  Сет за туширање погоден за проточни болјери со 1/2" излез за туш. Можност за прилагодување на млазниците до 5 јачини. Хромиран со дополнителна заштита од бигор. Дијаметарот на главата за туширање е 80 mm, а должината на цревото е 150 cm.
  Attachments
  Каталошки број: SAEX330695
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Proizvod MK Сет за туш
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Proizvod MK Сет за туш