Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Кварцна греалка 1200W

  1.150 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Греалката има 3 кварцни грејачи со 3 опции за греење. Опција „прекинувач“ за гаснење во случај на превртување, кој се наоѓа на „ногата“ на греалката. Истата има и рачка за носење.
  Документи
  Каталошки број: UQG1200W
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *