Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Кука држач за пешкир, ВАЅЕ

  210 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Куката држач е погодна за закачување пешкири, со што се заштедува простор. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Документи
  Каталошки број: SAGB1293
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Proizvod MKГалантерија
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Proizvod MKГалантерија