Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Кујнска вага, 5кг, Macarons, со дисплеј

  990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Дигитална кујнска вага со интересно стакло. Може да мери тежина до 5 кг, но со исклучителна прецизност од 1 г. Има функција на тара, па може да ја мери храната во сад. Димензии на вагата: 222x152x22mm.
  Документи
  Каталошки број: UKV5M
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *