Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Конвертор за греење, 2000W

  Компактна конвекторска греалка со висока термичка ефикасност и модерен дизајн. Има термостат за прилагодување на оптималната температура, а моќноста може да се прилагоди - 1000W или 2000W. Термостатот и прилагодливата моќност ви овозможуваат да ја прилагодите и одржувате оптималната температура во просторијата. Се користи како самостоен грејач. Поради заштитата IPX4- може да се користи во бањата бидејќи е заштитен од прскање на вода од сите правци. Не содржи вентилатор, така што не расфрла прашина и работи тивко. Тежината е 4,73 кг.
  Каталошки број: UG2000RCH
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *