Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Изолир трака PVC

  25 со ДДВ
  Црна електроинсталациска трака за изолирање која е изработена од ПВЦ, означува и дава сигурна изолација на електро инсталации. Отпорноста на електро пробивност на оваа трака е до 25kv/mm, тешко е запалива и обезбедува безбедно и лесно ракување. Отпорна е на кинење, стареење, има голема флексибилност и моќ на лепење. Оваа трака подржува работен напон од 600V и се применува за изолирање, означување на електрични инсталации, зацврстување на кабелски снопови итн.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Минимално пакување10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Минимално пакување1
   Минимално пакување10
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Минимално пакување10
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија