Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Груба паста за полирање PERFECT-IT FAST CUT 1KG

  Грубата смеса за полирањео им дава фин, висок сјај како на новата, така и на старата боја. Тоа е смеса со брзо дејство што се користи за машинско отстранување гребаници од брусење и честички од прав заробени во завршниот слој или во лакот.
  • Смеса за брзо, едноставно нанесување и чистење.
  • Брзо и ефикасно полирање.
  • За фина завршна обработка со висок сјај во комбинација со пофина смеса што дополнително ќе се нанесе за да се постигне завршен слој со висок сјај.
  • Го отстранува прекумерно разлеаниот слој.

  Attachments
  Каталошки број: 3M09374
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *