Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Генератор 163cc

  21.000 со ДДВ
  Каталошки број: FJP3000
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Вид на моторJP168
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво15,0L
  Резервоар за масло0,6 L
  Кубикажа163cc
  Pokretanje1Рачно
  Напон230 V - 50/60Hz
  Влезна сила на моторот4,0 kW
  Мах број на обртаи3600 o/min
  Номинална јачина2000W
  Мах номинална јачина2200W
  Период на работа12,5h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Вид на моторJP168
   Мотор4-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво15,0L
   Резервоар за масло0,6 L
   Кубикажа163cc
   Pokretanje1Рачно
   Напон230 V - 50/60Hz
   Влезна сила на моторот4,0 kW
   Мах број на обртаи3600 o/min
   Номинална јачина2000W
   Мах номинална јачина2200W
   Период на работа12,5h
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Вид на моторJP168
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво15,0L
  Резервоар за масло0,6 L
  Кубикажа163cc
  Pokretanje1Рачно
  Напон230 V - 50/60Hz
  Влезна сила на моторот4,0 kW
  Мах број на обртаи3600 o/min
  Номинална јачина2000W
  Мах номинална јачина2200W
  Период на работа12,5h