Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Гасен питол за шајки DIGA

  Гасен пиштол за брзо поставување на инсталации - директна монтажа во бетон, челик и полна цигла. Процесите на склопување и прицврстување се извршуваат побрзо, полесно и со помал напор
  Каталошки број: 0864903
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Енергија на прицврстување

  105 J

  Волтажа

  6 V/DC

  Капацитет на батерија

  1.5 Ah

  Број на заковани шајки со едно полнење

  3000 PCS

  Капацитет на магацинот за шајки

  40 PCS

  Должина

  435 mm

  Ширина

  124 mm

  Висина

  365 mm

  Тежина на алатот со батерија

  3.7 kg

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Енергија на прицврстување

  105 J

  Волтажа

  6 V/DC

  Капацитет на батерија

  1.5 Ah

  Број на заковани шајки со едно полнење

  3000 PCS

  Капацитет на магацинот за шајки

  40 PCS

  Должина

  435 mm

  Ширина

  124 mm

  Висина

  365 mm

  Тежина на алатот со батерија

  3.7 kg