Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Fukuyama Standard метлица бришач за авто стакла

  117 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • INOX лајсни
  • Multi адаптер
  • „Прашкаста“ фарба на металниот дел
  • 50% природна гума + графитна заштита
  • Гума отпорна на стареење
  • Применлива во сите годишни времиња
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • INOX лајсни
  • Multi адаптер
  • „Прашкаста“ фарба на металниот дел
  • 50% природна гума + графитна заштита
  • Гума отпорна на стареење
  • Применлива во сите годишни времиња