Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Fukuyama FLATBLADE универзален бришач за авто стакла

  333 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • INOX лајсни
  • 9+1 адаптер
  • Одговара на 99% од моделите на возила
  • PVC аеродинамична облога
  • Држач за адапер и адаптери со појачување од Fiber материјал
  • 60% природна гума + графитна заштита на гумата
  • Гума отпорна на стареење
  • Применливи во сите временски услови
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • INOX лајсни
  • 9+1 адаптер
  • Одговара на 99% од моделите на возила
  • PVC аеродинамична облога
  • Држач за адапер и адаптери со појачување од Fiber материјал
  • 60% природна гума + графитна заштита на гумата
  • Гума отпорна на стареење
  • Применливи во сите временски услови