Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  FRESH&CLEAN - Чистач и освежувач на клима системи

  271 со ДДВ
  2 во 1 FRESH&CLEAN е брзо и ефикасно средство за чистење и неутрализирање на напријатни мириси на клима системите во моторните возила. При употреба средството е во вид на пена. Содржината на боцата е доволен за едно патничко возило. После употреба остава неутрален мирис не ментол и чуство на свежина.
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија