Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фолија за кров, Wurth Top Cool 130

  Кровната фолија TOP COOL е исклучително погодна фолија за студени кровови. Се поставува на греди или пред поставување на OSB.
  Каталошки број: 1681002130
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 75
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија